ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

قدرت 5G بیشتر است یا وای فای

رسانه مهم ترین ابزار قدرت نرم

⭕برای بیان این موضوع ابتدا باید قدرت و انواع ان را تعریف کنیم. 
«قدرت عبارت است از توان تحمیل اراده ی خود به طبیعت ،دیگران و خود»»
همه ی افراد در طول روز کم و بیش از قدرت استفاده می کنند.تنها ابزار،میزان و شیوه آن متفاوت است.
قدرت خود چند نوع دارد:
قدرت سخت: که همان قدرت و توان  نظامی است.
قدرت نیمه سخت: که با استفاده از اعضای یک کشور،دولتی دست نشانده در آن کشور وجود آورده و از این طریق بر دولت،بازار و ارکان مهم ج
رسانه مهم ترین ابزار قدرت نرم

⭕برای بیان این موضوع ابتدا باید قدرت و انواع آن را تعریف کنیم. 
«قدرت عبارت است از توان تحمیل اراده‌ی خود به طبیعت ،دیگران و خود»»
همه‌ی افراد در طول روز کم و بیش از قدرت استفاده می‌کنند. تنها ابزار،میزان و شیوه آن متفاوت است.
قدرت خود چند نوع دارد:
قدرت سخت: که همان قدرت و توان نظامی است.
قدرت نیمه سخت: که با استفاده از اعضای یک کشور، دولتی دست نشانده در آن کشور وجود آورده و از این طریق بر دولت، بازار و ارکان م
یکی از بحث های چالش بر انگیز این بوده که آیا افکار ما قدرت خاصی دارن یا نه.
دکتر ایموتو بعد از انجام آزمایش های معروفش مدارکی رو تهیه کرد که به وضوح قدرت افکار انسان و میزان نفوذ اونها رو نشون میده.
این پست در مورد قدرت افکاره. بخونین و 3 تا کلیپ زیرنویس شده رو هم تماشا کنین و ازشون استفاده کنین.
خواندن داستان کامل
کتاب قدرت هوش گفتاری (10 روش بهره برداری از نبوغ گفتاری)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: مرتضی احمدی
ناشر: بوکتاب
رقعی
شومیز
168 صفحه
در آغاز قرن بیستم ، روان شناسان مشاهده کردند رابطه ی مستقیمی میان اندازه
و قدرت کلمات و موفقیت در زندگی وجود دارد.به عبارت دیگر؛ بهترین و
بزرگترین کلمه ی شما باعث موفقیت و اعتماد به نفس شما می شود. در واقع
کلمات در جامعه ،زندگی و موفقیت تاثیر زیادی دارند. کلمات قدرت شگفت آوری
دارند.آن دسته از کسانی که این مطلب را می د
انتخاب قدرت دیزل ژنراتور
جهت خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور برای هر یک از اهداف مورد نظر مهمترین فاکتور، قدرت دیزل ژنراتور است. توان یا قدرت دیزل ژنراتور با کیلوولت آمپر KVA یا کیلو وات KW معرفی و اندازه گیری می گردد. دیزل ژنراتور های صنعتی معمولا از 10 کاوا تا قدرت های بالای 3000 کاوا تولید و عرضه میگردند.
نحوه ی انتخاب قدرت دیزل ژنراتور، یک محاسبات مهندسی احتیاج دارد که باید توسط متخصص امر باید انجام گیرد. در حالت کلی بر اساس جمع نیاز تمامی دستگاه
انتخاب قدرت دیزل ژنراتور
جهت خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور برای هر یک از اهداف مورد نظر مهمترین فاکتور، قدرت دیزل ژنراتور است. توان یا قدرت دیزل ژنراتور با کیلوولت آمپر KVA یا کیلو وات KW معرفی و اندازه گیری می گردد. دیزل ژنراتور های صنعتی معمولا از 10 کاوا تا قدرت های بالای 3000 کاوا تولید و عرضه میگردند.
نحوه ی انتخاب قدرت دیزل ژنراتور، یک محاسبات مهندسی احتیاج دارد که باید توسط متخصص امر باید انجام گیرد. در حالت کلی بر اساس جمع نیاز تمامی دستگاه
نیدلمن در مدت سکونت‌ش در آلمان مجذوبِ فلسفه‌ی قدرت و شیفته‌ی حزبِ 'ملی‌گرایان سوسیالیست' بود ؛ اما وقتی پیروان این فلسفه و اعضای این حزب به قدرت رسیدند و تصمیم به سوزاندنِ نیدلمن و هم‌کیشان‌ش گرفتند ، نیدلمن تصمیم گرفت ضمن تجدیدِ نظر در عقاید فلسفی‌اش موقعیتِ جغرافیایی‌اش را نیز تغییر دهد . او از یک بوته‌ی پُر شاخ و برگ به عنوانِ ابزارِ استتار خود استفاده کرد و با حرکت در امتداد جاده‌ای منتهی به مرز ، پس از دو سال توانست از خاک آلمان خ
کتاب افزایش قدرت اراده
جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود کتاب افزایش قدرت اراده

کتاب افزایش قدرت اراده دانلود کتاب قدرت اراده (نسخه PDF) اثر فرانک رایان قدرت اراده‌تان را پرورش دهید، تقویت کنید و بهبود ببخشید قدرت اراده را می‌توان مانند هر مهارت دیگری یاد گرفت و ما در کتاب حاضر به شما خواهیم گفت ... دانلود کتاب تکنیک های تقویت اراده  اگر جواب هایت ناامید کننده است ، ناراحت نباش ، چون می توانی با اراده قوی رفتارت
دانلود نمونه سوالات استخدامی برق قدرت ( مجموعه کامل ویژه سال 98 )
بدون هیج تردید سوالات استخدامی برق قدرت یکی از مهم ترین منابع استخدامی برای فارغ التحصیلان این رشته مهم دانشگاهی می باشد.ما در این بخش قصد داریم با ارائه یکی از بهترین مجموعه سوالات استخدامی برق قدرت شما را شگفت زده نمائیم.
محتویات سوالات استخدامی برق قدرت :
سوالات مدارهای الکتریکی
سوالات ماشین های الکتریکی
سوالات سیستم های کنترل خطی
سوالات الکترومغناطیس
سوالات بررسی سیستم
سوال:
آیا امامان و پیامبران معصوم، قدرت بر گناه دارند یا ندارند؟ زیرا اگر قدرت بر گناه داشته باشند نمی­شود به آنها در راه رسیدن به کمال اعتماد کرد، از آنجا که احتمال دارد مرتکب گناه شوند و ما بی­خبر باشیم، و اگر قدرت بر گناه نداشته باشند که اصلاً عصمت و اعمال نیک آنها ارزشی ندارد.
در کتاب اصول تشیع آمده است:[1]
پاسخ:
صادر شدن معصیت از پیامبران و امامان محال است در عین حالیکه تحت قدرت و اراده آنها است، یعنی چون هیچگاه اراده گناه نمی­کنند لذا صدو
2453 - «مهدی جلالی» از عناصر اپوزیسیون که حامی تحریم و حتی حمله نظامی به ایران است، پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای مسلح ایران، با اعتراف به اینکه ایران قدرت اول منطقه و دارای قدرت بازدارندگی در برابر حمله نظامی آمریکا است، اذعان کرد آمریکا زمانی به ایران حمله خواهد کرد که ایران قدرت بازدارندگی و مقابله به‌مثل نداشته باشد!منبع: yon.ir/mzdr106
دانلود فایل اصلی
کاش باد بیاد طوفان شه همه چیز  زیر و رو شه و من تموم شم....
من که خودم قدرت تموم کردن رو ندارم... قدرت پایان دادان به اینهمه کثافتی که توش غرقم.... من بازم در یک پروسه‌ی تکراری عاشق شدم اما ایندفعه عاشق یکی که ۱۰ سال ازم کوچکتره، تخس و زبون نفهمه و و و 
حالا هم حالم بده افسرده افتادم یه گوشه و هیچ کاری نمی تونم بکنم
چمه آخه؟ چرا نمی تونم خودمو جمع کنم
از اساس بیلبورد یا به ترجمه این روزها دیوارنگاره یک مدیای از بالا به پایین است و کمتر به درد ارائه اثر هنری خصوصا از نوع مردمی و فرهنگی آن می‌خورد؛ خصوصا وقتی بنا بر ساختن باشد.
فریاد از بالا به پایین فریاد قدرت است بر سر مردم. قرائت قدرت است از فرهنگ، از اقتصاد، از هنر...
قدرت معمولا در جهان معاصر قدرت پول است؛ قدرت سرمایه! و احتمالا تنها در واحه‌ای چون جمهوری اسلامی ایران در دل برهوت انسانیت مدرن، رقیبی چون حاکمیت و ایدئولوژی حاکمه برا
هداف فاز حاد در آسیب ارنج :در فاز حاد هدفمان کاهش درد و التهاب ، بدست اوردfull ROM  در ارنج و مچ دست ، حفظ عضله از اتروفی است. تمرینات Active-assisted and active range-of-motion  برای بدست اوردن دامنه 15- 105 درجه بعد از دو هفته ضروریست. در نهایت بدست اوردن قدرت، هدفمانست. اهداف فاز تحت حاد هدفمان بدست اوردن full range of motion ، افزایش قدرت ارنج ، و بهبود فانکشن ارنج است.
اهداف فاز مزمنهدف این فاز حفظ دامنه کامل ارنج، افزایش قدرت و استقامت و بازیابی فعالیت های ورزشی است . 
در اخبار امروز استقلال درج شده بود که قدرت های سنتی آسیا در این دوره راه سخت و پر فراز و نشیبی را باید طی کنند. به غیر تیم ملی فوتبال کشورمان که خبرش را خواندیم عربستان خیلی ضعیف ظاهر شده است بطوریکه با یمن به تساوی دو بر دو رسید و در این گروه فلسطین با برد مقابل ازبکستان و باخت به سنگاپور شرایط ویژه ای را در این گروه بوجود آورده است.
در 

پرسشنامه نفوذ (اعمال قدرت)
دانلود پرسشنامه نفوذ (اعمال قدرت)ن، در قالب فایل Word، شامل 20 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره دهی و تفسیر، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده. هدف این مقیاس تشخیص این است که افراد تحت تاثیر کدام یک از انواع قدرت رهبر قرار می گیرند. نحوه پاسخگویی این پرسشنامه بدین صورت است که ...
قدرت سیل را جدی بگیریم حتی سی سانتیمتر!
سی سانتیمتر آب گل آلود قادر است یک خودرو سواری سبک را معلق کرده و از مسیر خود منحرف کند. همچنین میتواند یک صندلی ریاست به محکمی استاندار را معلق کرده و کسی در حد " مناف هاشمی " را کله پا کند!
بسم الله الرحمن الرحیمبه نام خدایی که به آدم قدرت انتخاب دادقدرت داد تا انتخاب کنه میخاد برنده باشه یا بازندهمن به خاطر آینده ی پسر و دخترم میخام بجنگم تا پیروز باشممن بخاطر شاد کردن همسرم میخام بجنگم تا پیروز باشممن انتخاب میکنم برنده باشم چون خدا برنده ها را دوست دارهمن میخام پیروز باشم پس با تمام قدرت میجنگممیجنگم و برنده میشمقدرتمند میشم و موفق میشمبخاطر سربلندی بچه هامبخاطر اینده سازی بچه هام باید برنده باشممن پیروز میشم
شما چه خودتاون رو باور داشته باشین چه نداشته باشین در وجودتون بمبی از انرژیه...شما سرشار از توانایی و استعداد هستید حتی اگه خودتون حسش نکرده باشید....شما بینظیر و منحصر به فرد هستین حتی اگه خودتون رو کوچیک بدونین...هر دیدگاه بدی که از خودتون دارین فقط از باورهای غلط و افکار منفی خودتون ساخته شدهولی واقعیت اینه که خداوند بزرگ در وجود ما منبع عظیمی از قدرت قرار دادهپس باورهای منفی و نادرست رو تموم کنبذار این انرژی و قدرت درونی وجودیت خودش رو نشو
بسم الله الرحمن الرحیمبه نام خدایی که به آدم قدرت انتخاب دادقدرت داد تا انتخاب کنه میخاد برنده باشه یا بازندهمن به خاطر آینده ی پسر و دخترم میخام بجنگم تا پیروز باشممن بخاطر شاد کردن همسرم میخام بجنگم تا پیروز باشممن انتخاب میکنم برنده باشم چون خدا برنده ها را دوست دارهمن میخام پیروز باشم پس با تمام قدرت میجنگممیجنگم و برنده میشمقدرتمند میشم و موفق میشمبخاطر سربلندی بچه هامبخاطر اینده سازی بچه هام باید برنده باشممن پیروز میشم
ساده ترین راهی که به کمک آن می توانم تأثیر قانون جذب را بررسی کنم این است که خودم را به عنوان یک جاذب در نظر بگیرم.
شما قویترین مغناطیس در تمام کائنات هستید !شما دردرون خود چنان قدرت جذب کننده ای دارید که هر قدرت دیگری در برابر آن ناتوان است و این قدرت جذب بیکرانی است که از طریق افکارتان به بیرون ساطع می شود.
و باب دویل
نویسنده و متخصص قانون جذب
قانون جذب هرچیز هم جنس خود را جذب می کند ولی نکته مهم اینجاست که به واقع داریم در سطح اندیشه های گفتگو

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
قبلا هم گفته ام؛کلمات جان دارند.روح دارند.احساس دارند.و قدرت،قدرت بسیار.کلمات میتوانند جان ببخشند،میتوانند جان بگیرند.
و بعضی هاشان مثل تیر در قلبت فرو میروند.و تا مغز استخوانت را میسوزانند.
من باختم.من دیگر کلمه ای ندارم.نه از جنس ابلغ من الکلام.از جنس بازندگی.از جنس خستگی.سکوت خواهم کرد.سکوتی تهی.سکوتی سرشار؛سرشار از اندوه.
#واین‌من
من به رئیس جمهور محترم توصیه می‌کنم؛ در همه‌ی حالات - احساس خدمتگزاری به مردم - را برای خودتان حفظ کنید. قدرت اگر با هدفِ خدمت به مردم باشد، عبادت است. شاید هیچ عبادتی بالاتر از عبادتِ مسئولی نیست که به خاطر تلاش و خدمت به مردم، از راحت و آسایش و امنیتِ خود صرف‌نظر می‌کند. این روحیه‌ی خدمتگزاری، خاکساری، تواضع در مقابل مردم و شناخت عظمت مردم را برای خودتان حفظ کنید، که این نعمت بزرگی است. از خدای متعال لحظه‌یی غافل نشوید. این توفیقات به فضل
بسم الله الرحمن الرحیم
یک حقیقت را باید از زیر خاک ها بیرون کشید و بدون تعصب به آن نگاه کرد. خواننده گرامی خواهشمندیم همان طور که ما این کار را امروز در این پست انجام می دهیم شما هم لطفا طوری باشید که گویا با هیچ اطلاعات قبلی ای ندارید و یا به عبارت ساده ذهنتان را از هر دیدگاه گذشته پاک کنید ما هم این کار را می کنیم.
قدرت ایران
قدرت نظامی
ادامه مطلب
دارم به همه آهنگ ها و همه شعرهایی فکر می کنم که باید برام می خوندن و نخوندن
به همه عشق ها و احترام ها و محبت هایی که سزاوارشون بودم ولی نگرفتم
فکر می کنم 
فقط فکر می کنم 
و می دونم دیگه به روزگار قبل بر نمی گردم

×ویدئوهای کنسرت های این روزهای حامی و نیما مسیحا رو می بینم و علاوه بر کیف و عشق و بغض، غرق میشم توی نوستالژی هام. غرق ترانه هایی که خودم برای خودم می خوندم!

× هرکسی را آزمون هاییست و خطاهایی
همانطور که می گویند و می خواهند زندگی کن ،
دانلود اهنگ لری نصر من الله قدرت تریاک
دانلود اهنگ قدرت تریاک نصر من الله
اهنگ نصر من الله قدرت تریاک
دانلود اهنگ تریاک نصر من الله

دانلود اهنگ لری تریاک نصر من الله
دانلود اهنگ لری ای قدرت تریاک
دانلود اهنگ لری بنام تریاک نصر من الله
دانلود اهنگ لری ای نصر من الله
در حادثه کربلا با سه‌ نمونه شخصیت روبرو می‌شویم.اول: حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شود.تا آخر می‌‌ایستد.خودش و فرزندانش شهید می‌شوند.هزینه انتخابش را می‌‌دهد و به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهد.از آب می‌گذرد، از آبرو نه‌
دوم: یزید همه را تسلیم می‌خواهد.مخالف را تحمل نمی‌‌کند.سرِ حرفش می‌‌ایستد.نوه‌ پیغمبر را سر می‌‌ٔبرد.بی‌ آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسدسوم: عمرِ سعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در
  رهبر انقلاب در دیدار با نخبگان علمی (مهر97) دوباره حدیث محبوب خود را خواند: «بارها هم این حدیث شریف را خواندم که «العلمُ سُلطان» علم قدرت است». ایشان قبلا گفته بودند که: «جمله اى در نهج البلاغه هست که خیلى جمله ى پرمغزى است. میفرماید: «العلم سلطان»؛ علم اقتدار است. «سلطان» یعنى اقتدار، قدرت. «العلم سلطان من وجده صال و من لم یجده صیل علیه»؛ علم اقتدار است. هر کس این قدرت را به چنگ آورد، میتواند تحکم کند؛ میتواند غلبه پیدا کند؛ هر کسى که این اقتد
شبیه سازی دینامیک سیستم های قدرت
روش جدید کنترل تجزیه مودال و کاربرد به منظور میرایی PSSآن در طراحی نوسانات بین ناحیه ای در سیستم های قدرتشبیه سازی ترجمه پاورپوینت ورد 20 صفحهمقاله ژورنال سال 2013 مربوط به درس دینامیک سیستم های قدرت دوره کارشناسی ارشد
.در این مقاله، یک روش جدید بر پایه میرایی مودال برای تنظیم PSSها جهت تضعیف مودهای بین ناحیه ای بحرانی،در حالی که تاثیر آن بر دیگر مودها از طریق تضعیف اثر متقابل مودهای مختلف روی هم ،کاهش یافته ،
امان از فیگورها که برتر از قدرت ها هستند و شاگردان هم اغلب بنده ی فیگورها هستند نه طالب علم و جویای قدرت، بسیار دیده ام شاگردی بدون گرفتن نشان یا دیدن قدرت خارق العاده ای در سلک استادی درآمده؛ چرا که فیگور آن استاد فیگور خوبی بوده و جمله ها را یکی در میان مجهول جواب می داده، یا در بین صحبت مکث های طولانی می کرده تا همه بدانند از جایی دیگر فرمان می گیرد هنگام صحبت.
+ 7 ج ن - امید کوره چی
نوشتن به آدم این قدرت را می‌دهد که وارد زمان‌هایی شوی که در زندگی واقعی دور از دسترس هستند، حتی ورود به ممنوع‌ترین مکان‌ها. فراتر از این نوشتن این قدرت را به آدم می دهد که هر کسی را به مهمانی خودت دعوت کنی.
روح پراگ/ ایوان کلیما
بسم الله الرحمن الرحیم
معمولا دین داری و ثروتمندی دو امر متضاد دونسته میشه! درحالی که دین اومده منو قدرتمند کنه و همه میدونن یکی از لازمه های قدرتمندی ثروت هست. آره! ایمان به خدا هم به انسان قدرت میده ولی با پول میشه خیلی کار ها کرد. اینکه صهیونیست ها قدرت رسانه ای زیاد و در کل قدرت زیادی در کنترل افکار و سبک زندگی مردم جهان دارن همین قدرت اقتصادی بالای اون هاست. اینکه یک مسلمون پول درحد بخور و نمیر داشته باشه بدرد نمیخوره.پس ایجاد ارزش افزوده
جدیدترین اثر دکتر اسماعیل اقبال با عنوان "قدرت نرم ترکیه در دوره اسلامگرایان" در بهار 1398 منتشر شد. 
 این کتاب  به بررسی قدرت نرم ترکیه در دهه اول حاکمیت اسلامگرایان(2012-2002) در دو سطح ملی و فراملی پرداخته است؛ با توجه به اینکه مقطع مزبور به عنوان یک دوره مهم در شکل‌گیری قدرت نرم ترکیه محسوب می‌شود، بنابراین نگارنده در صدد است تا با هدف شناخت هر چه بیشتر از اسلامگرایان ترکیه، مولفه های قدرت نرم این کشور را به عنوان یک نظام لائیک با حاکمیت اسلا
تفویض اختیار به افرادی که دارای عملکرد بالا
هستند داده می شود. تفویض اختیار غنی سازی شغل و رشدی و بالندگی افراد می باشد.
تفویض اختیار با عملکرد بالاتر زیردست همبستگی دارد  در صورتی که مشارکت در قدرت با عملکرد پایین تر
نیز همبستگی دارد. وجود چنین بازده های سازمانی بالقوه  در نفس تفویض اختیار برخلاف مشارکت در
قدرت،امری مشخص است وتوانایی و مسولیت زیردستان 
را برای  تکلیفی که برعهده دارند در
نظر می گیرند.به کارکنان که واجد عملکرد بالاهستند در
اگر متن قبلی رو خونده باشید می بینید که درباره فیلم انتقام جویان صحبت های شده وحالا می خواهم ببینم ترکیب قدرت های آنها چه جوری میشه. البته بگم این ترکیب سلیقه خودمه و هر کس میتونه نظر خودشه درباره این ترکیب بیان کنه.برای مشاهده کامل متن به ادامه مطلب مراجعه فرمایید:
ادامه مطلب
● ضریب قدرت بدنی (از هت تریک ارگانایزر): Stamina factor = ((stamina+6.5)/14)^0.6● ابزار های قدرت بدنی:(http://lizardopoli.altervista.org/staminia/)(http://www.hattrick-university.ro/rezistenta.html)(https://hattrickportal.pro/Utils/PlayerTraining...)● جدول قدرت بدنی و درصد قدرت بدنی بر اساس سن بازیکنان(17-39)(تشکر میکنیم از Schum (5176908) برای ساخت این جداول)- جدول استامینا و قدرت استامینا بازیکنان بین سن 17 تا 24 : (17255395.49)- جدول استامینا و قدرت استامینا بازیکنان بین سن 25 تا 32 : (17255395.50)- جدول استامینا و قدرت استامینا بازیکنان بین سن 34
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
جنگل های شمال که سرمایه ملی هستند بی رویه قطع شده اند که این موضوع قدرت تخریب سیل را بیشتر کرد
در کنار دروازه قرآن شیراز مسیل جاده میشود،و این مهندسی ناشیانه قدرت تخریب سیل را زیاد میکند
اینها اتفاقاتی است که در دولت آقای دکتر روحانی عزیز نبوده است
خارج از اخلاق جوانمردانه است که ایشان را مقصر بدانیم..‌‌‌
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه
استوارومحکم باش دونالد.ایمان داشته باش در عرصه سیاست قوی هستی.این اطمینان خاطررامشاوراوبه دونالدترامپ میداد.زندگی دونالدترامپ تیترخبری رسانه های مختلف بوداواین اتفاق راخوشایندنمیدانست.ازطرفی دلش میخواست قوی وقدرتمندوجداب باشدوازطرفی دلش میخواست مسلمانان رادرقدس سرکوب کند همچنین مهاجران کشورهای درگیرجنگ که به ایالات متحده آمده بودنداخراج کند.
بین پول و اسلام و قدرت جذب فقط پول دربرابراوارزش داشت.اگرمیگفتندهیولاودیوانه است بهش بر
بسم‌الله الرحمن الرحیم
دقت کرده‌اید؟
وقتی صحبت از ناکارآمد بودن نماینده و وکیل و رئیسی میشود.میگوید دور بعد به او رأی نمی دهیم...
هنر می‌کنی ...تورا بخدا بیا باز هم رأی بده ...
صحبت از خسارات جبران ناپذیر امروز است...و زمانی که رآس کار بود یا الان هست (آن شاء الله ضمیرم به شخص خاصی نمیرسد بطور کلی عرض میکنم،)
براستی اگر فردی یا افرادی قدرت تصمیم گیری یا قدرت تمیز یا قدرت اجرا یا اقتدار و صلابت و شجاعت کافی را ندارد باید فقط صبر کرد تا زمانش تمام ش
هنگامی که نیکول در ارتباط بیشتر و بیشتری با پدر آنتون قرار می گیرد, حوادث غیرقابل توضیحی بوجود می آید. این دو اعتقاد دارند که کشیش در مقابل شیطان جنگ را باخته است ....
بازهم قدرت شیطان و ضعف کلیسا و پدران روحانی در برابر قدرت او .
درواقع هالیود در این دسته از فیلمها قدرت شیطان را برای شیطان پرستی ترویج میکند تا قدرت کلیسا بر شیطان را .
داشتم یه متن بلند بالا می نوشتم و تقریبا هم دیگه آخراش بود. یه فکری مثل برق از ذهنم گذشت که اگه یهو برقا بره، همه‌ی متن می پره! برقا نرفت ولی این فکر همانا و خاموش شدن مانیتور همان :/
هیچی دست از پا درازتر نشستم خیره شدم به صفحه مانیتور :(
+ چی بگم دیگه! بیان نمیذاره آدم دست و دلش به نوشتنم بره. حتی میهن بلاگِ به اون سادگی هم این امکان رو داره که اگه در حین نوشتن اتفاقی بیفته، متنت چند دقیقه به چند دقیقه خود به خود ذخیره می شه! بیان یه اینم نداره :/
+ ب
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
الان که شما در حال مطالعه‌ی این نوشته هستید، من در جزیره ی خشک و گرمی که مشابه تصویر زیر است به سر می برم.
تو زندکی برای این که بتونید به خودتون و دیگران کمک مثبتی کنید، باید قوی باشید و تا می تونید خودتون رو هم قوی تر کنید. فقط یک انسان قوی هست که می تونه گره گشا و قدرت هم علاوه بر قدرت روحی در مهارت ها و توانایی ها تجلی پیدا می کنه.
پس تا می تونید خودتون رو تقویت کنید که این بزرگ ترین کمکی هست که می تونید به عالم خلقت انجام بدید.
تهران با وجود تمام قدرت هایی که برای جذب مسافران
در قسمت های مختلف گردشگری دارد اما باز هم این هتل های تهران هستند که با قدرت در
عملکرد باعث احساس رضایت و زمینه ساز گردشگری موفق تهران هستند. همیشه دیده شده که
مسافران با یک بار رزرو هتل و تجربه ی خوبی که از اقامت در ذهنشان مانده، بارها
این سفر را تکرار کرده و هر بار با کیفیت بهتری رو به رو می شوند.
وقتی قدرت الهی، قدرت اسلام، قدرت قرآن و معنویت در یک جا عَلَم برمی‌افرازد، کسانی که مخالف معنویتند، کسانی که اهل ظلمند، کسانی که اهل فسادند، کسانی که به هر جهتی معنویت و دین را برنمی‌تابند، دشمنی می‌کنند. حضور و حمله دشمن، مایه تعجب نیست. وعده خدا و پیامبر این است که اگر مبارزه کردید، اگر صبر و ثبات خودتان را از دست ندادید، شما پیروزید؛ اما اگر رها کردید، احساس ضعف و نومیدی کردید، نه [پیروز نخواهید شد].
فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انق
در گذشته، سانسور از طریق مسدود کردن جریان اطلاعات به اجرا در می‌آمد. در قرن بیست‌ویکم، از طریق غوطه‌ور کردن انسان‌ها در سیلاب اطلاعات بی‌اهمیت و نامربوط عملی می‌شود.
انسانها واقعا نمی‌دانند به چه چیزی توجه نشان دهند، و اغلبْ وقت خود را صرف بحث و بررسی درباره‌ی موضوعات فرعی میکنند.
در زمانهای دور، قدرت داشتن به معنی دسترسی به اطلاعات بود. اکنون قدرت یعنی آگاهی بر اینکه از چه چیز باید چشم پوشید .
کتاب #انسان_خداگونه
اثر #یووال_نوح_هراری
قدرت آمریکا و اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به افول و روبه‌زوال است؛ در طول سال‌ها دائماً دارد کم می‌شود. آمریکای امروز از آمریکای چهل سال قبل که انقلاب پیروز شد، به‌مراتب ضعیف‌تر است؛ قدرت آمریکا رو به افول است؛ نکته مهم این است. ۱۳۹۷/۷/۱۲-رهبر انقلاب

با توجه به معناى «قدرت»، پاسخ به این پرسش روشن مى ‏شود. قدرت عبارت است از: مبدأ بودن فاعل مختار، براى کارى که ممکن است از او سربزند. 
هر قدر فاعل از نظر مرتبه وجودى، کامل‏تر باشد، داراى قدرت بیشترى خواهد بود و طبعآ موجودى که داراى کمال بى ‏نهایت باشد، قدرتش نامحدود خواهد بود. امّا باید توجه داشت که کارى که متعلّق قدرت قرار مى‏ گیرد، باید امکان تحقق داشته باشد. پس چیزى که ذاتآ محال یا مستلزم محال باشد، مورد تعلق قدرت واقع نمى ‏شود. چنان‏که ن
اگر می‌خواهیم انسانی موفق باشیم، باید هرگز ترس و اضطراب را در وجودمان راه ندهیم. زیرا این ترس تمام وجود ما را خواهد گرفت و نمی‌توانیم کاری انجام دهیم و یک مانع بزرگ برای پیشرفت خود ایجاد کرده‌ایم.
حضرت علی (ع) می‌فرماید: "بزرگ‌ترین گناه ترس است".
زیرا وقتی ما قدرت انجام کاری را نداشته باشیم قدرت تصمیم‌گیری در مورد آن را نیز نداریم و اصلا فکرش را هم نمی‌کنیم. در حقیقت اعتماد به نفس را از خود سلب کرده‌ایم و تسلیم فکرهای کاذب و خودساخته شده‌
موسیقی چه تاثیراتی بر روی ذهن می گذارد؟
موسیقی همانند زبان مادری شما که آن را از ابتدا و آهسته آهسته و کلمه به کلمه یاد می گیرید می باشد.
شما ابتدا الفبای موسیقی را یاد می گیرید و سپس با ترکیب این الفبا می توانید به این زبان صحبت کنید.تاثیراتی که موسیقی بر ذهن دارد به این دلیل است که شما با توجه به ایینکه سعی می کنید یک زبان دیگر را علاوه بر تمامی مهارت های خودتان یاد میگیرید این مهارت به همراه خلاقیت می باشد.یعنی شما همراه با یادگیری موسیقی به
اطلاعات قدرت است.
این جمله ای بود که امروز بعد از حرف زدن با دوستی و قدم زدن در راهرویی بزرگ بفکرم رسید.
اطلاعات رو چه چیزی میبینیم؟ اطلاعات رو به یاد داشتن آمار می‌بینیم یا حفظ کردن چندتا داده؟
مفهومی که امروز از گفتن این جمله در ذهن داشتم مشخص بود. اطلاعات برای من 1-علم انجام یک کار و 2-آشنایی با ابزار ها و 3-ویژگی های محیط و 4- آدمهای اطرافمان بود.
برای تک‌تک اینها باید وقت گذاشت و مدام بیشتر و بیشتر دانست. چه در خانواده، چه محیط دوستانه یا سر ک
امام على علیه السلام فرمودند:
العِلمُ سُلطانٌ، مَن وَجَدَهُ صالَ بِهِ، ومَن لَم یَجِدهُ صیلَ عَلَیهِ؛
دانش، سلطنت و قدرت است، هر که آن را بیابد، با آن یورش برد و هر که آن را از دست بدهد، بر او یورش برند.
شرح‏ نهج البلاغه، ابن ابی الحدید، ج ۲۰، ص ۳۱۹
ادامه مطلب
well

من این قدرت رو دارم، که به عنوان یه دختر، و یه انسان! 
که یه کاری کردم با این جدی بدبخت
که بچه هم همه عکساشو دیلیت کرد، هم وضعیت خودش رو به last seen recently تغییر داده.

میدونین،
بهش اهمیت میدم،
چون وقتی من هیچی نبودم اون به من اهمیت داد.
از طرف آدم مزخرفیه و شخصیت مزخرفی داره، و بدقولو دروغگو و خالی بند و بهروز پیرپکاچکی هست،
ولی اینها دلیل نمیشه که من ازش غافل شم.

میدونم تنهاست

میدونم ب کمک نیاز داره.

ولی خب بنده، به عنوان یه خنگول، این قدر
دانلود رایگان کتاب قدرت عادت pdf از چارلز داهیگ , در این مطلب از بخش پرفروش ترین کتاب های روانشناسی ، کتاب قدرت عادت اثر داهیگ را بصورت رایگان برای دانلود شما عزیزان قرار داده ایم.
کتاب قدرت عادت که در سال 2012 منتشر شد، برای مدت زیادی در لیست پرفروش ترین های روزنامه نیویورک تایمز بود.‏ و از طرفی در لیست تاثیرگذارترین کتاب ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد قرار گرفت.‏
 کتاب : قدرت عادت

برای دانلود رایگان اینجا را کلیک کنید
جدیدترین اثر دکتر اسماعیل اقبال با عنوان "قدرت نرم ترکیه در دوره اسلامگرایان" در بهار 1398 منتشر شد. 
 این کتاب  به بررسی قدرت نرم
ترکیه در دهه اول حاکمیت اسلامگرایان(2012-2002) در دو سطح ملی و فراملی پرداخته
است؛ با توجه به اینکه مقطع مزبور به عنوان یک دوره مهم در شکل‌گیری قدرت نرم
ترکیه محسوب می‌شود، بنابراین نگارنده در صدد است تا با هدف شناخت هر چه بیشتر از
اسلامگرایان ترکیه، مولفه های قدرت نرم این کشور را به عنوان یک نظام لائیک با
حاکمیت اسلا
2484 - «پرویز کاردان» کارگردان فیلم‌های
مبتذل قبل انقلاب و مجری کنونی تلویزیون‌های لس‌آنجلسی، طی مصاحبه‌ای با
اعتراف به غیرمردمی بودن رژیم پهلوی، اذعان کرد: “مشکلات بسیاری داشتیم. من
منکر مشکلاتش نمی‌شدم. اگر یک پادشاه تمام قدرت‌ها را خودش نمی‌گرفت و ...
انتخابات آزاد وجود داشت و غیره، شاید این بلا سرمان نمی‌آمد ... این
حکومت چهل سال است که راه پیدا کرده و قدرت گرفته. برداشتنش هم کار
ساده‌ای نیست ...”منبع: yon.ir/mzdr119
دانلود فایل اصلی
قدرت موفقیت از طریق مغز
زمانی را تصور کنید که از این زندگی کسل کننده خسته شده اید و از غرغر های دیگر افراد که هر روز باعث به هم ریختن اعصاب شما میشود در حال فرار هستین.
اما با این وجود کسی نمیتواند شما را از دست این افراد نجات دهد جز خود شمایی که در حال خواندن این مطلب هستید. یادتان باشد در تمامی مواقع شما میتوانید به آنچه که نیاز دارید برسید.
هر کسی میتواند با رسیدن به موفقیت به تمام مشکلات خود پایان دهد. مثلا ثروتمند ترین افراد دنیا را تصور کن
اره زنجیری چیست؟
این نوع اره، از جمله اره های قابل حمل است که می تواند چوب را با تیغه ایی بسیار برنده برش می دهد.این اره کاربر به سزایی در صنایع دستی داشته و برای کارهای هنری با چوب و یا یخ استفاده می شوند.استفاده از این دستگاه هم مانند سایر دستگاه های نجاری با خطراتی همراه است و توصیه می شود همیشه قبل از پرش در انتهای عمق، آموزش و راهنمایی شخصی را تجربه کنید.یک نکته قابل توجه در خرید این دستگاه، این است که میزان قدرت مورد نیاز شما برای کار چقد
ژاپنی ها به شیر " سلطان 110" (110 usama/هاکو جو نو اوساما) می گویند.
در فرهنگ مردم ژاپن، شیر، سمبل قدرت و نماد قدرت تجاری، رونق و شکوفایی اقتصادی یک مجموعه است. 
در ورودی مراکز تجاری که بالاترین سابقه را در رونق اقتصادی در کشور ژاپن دارند، مجسمه شیر را می توان دید.
دو شیر کم نظیر حاصل دست هنرمندان شرق آسیا، از جنس برنز و هر کدام به وزن 450 کیلوگرم، در کنار درب ورودی مجموعه قرار دارد، برگرفته از این نماد در فرهنگ کشور ژاپن است که بیانگر و سمبل قدرت تجاری
باسلام
جلسه ۹۳
لینک دانلود فایل صوتی جلسه ۹۳، سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ (23.2 MB صوت با کیفیت wma -صندوق بیان)
17 ربیع الثانی 1440
لینک کمکی جلسه ۹۳ (30.97 MB صوت با کیفیت mp3 -سرور ابری پرشین گیگ)
موضوع جلسه:
-  ایام الله (جلسه دوم)
اولیای خدا در نزول عذابهای بزرگ و نزول نعمتهای بزرگ دست قدرت خدا را برای مردم آشکار میکنند تا آن ایام با بروز قدرت خدا نصب یوم الله در تاریخ میشوند 
پس هم در نزول عذاب های بزرگ سیطره قدرت الهی در جانب غضب عنوان یوم الله یافته، و هم در
امام على علیه السلام: 
بر شهوت خود، پیش از آنکه وَلَع آن قدرت گیرد، چیره شو؛ زیرا اگر قدرت گیرد، بر تو مسلّط شود و تو را به دنبال خود کشد و تو توان ایستادگى در برابرش را ندارى
غالِبِ الشَّهوَةَ قَبلَ قُوَّةِ ضَراوَتِها؛ فإنّها إن قَوِیَت مَلَکَتْکَ و استَقادَتْکَ و لَم تَقدِرْ على مُقاوَمَتِها 
میزان الحکمه جلد13 صفحه71
امروز هم به مانند روز های دیگر گذشت و من باز هم عهد های را که با خود بسته بودم را شکستم هر بار که عهدی را میشکنم از زندگی دور میشوم و شکستن عهد های دیگر راحت تر میشود بی صبرانه منتظر روزی هستم که با خود عهد شکنی نکنم روزی که قدمی به سمت خواسته هایم بردارم........
نمیدانم شاید یه جای کار ایراد داره....
ولی هرچه دقت میکنم نمیتونم بفهم کجا ایراد داره کجا ایراد نداره
شاید ناتوان بودن من در فهمیدن این موضوع خود نشانی بر ایراد داشتن یه سری چیزاس شایدم ای
Artist: Red Velvet | Music Name: Power Up | Genre: Pop | Released: 2018 | Album: Summer Magic | Red Velvet - Power Up (Japanese Version)
هنرمند: رد ولوت | نام موزیک: قدرت بالا | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود آهنگ کره ای گروه (رد ولوت) Red Velvet با نام (قدرت بالا) Power Up
ادامه مطلب
• انقلاب‌ اسلامی‌ ملت‌ ایران‌، حادثه‌ بسیار بزرگی‌ است‌ که‌ ابعاد عظمت‌ آن‌ هنوز به‌ روشنی‌ تبیین‌ نشده‌ است‌. این‌ انقلاب‌ بر خلاف‌ سنت‌ حوادث‌ انقلابی‌ جهان‌، به‌ هیچ‌ قدرت‌ مادی‌ متکی‌ نبوده‌ است‌ و با وجود تمامی‌ تنش‌هایی‌ که‌ میان‌ نظام‌ اسلامی‌ و قدرت‌های‌ استکباری‌ بروز کرد، انقلاب اسلامی‌ ایران‌، این‌ ظرفیت‌ را داشته‌ است‌ که‌ نظام‌، دولتمردان‌، مسئولان‌، ارتش‌، سپاه‌ و مجموعه‌ نیروهای‌ مسلح‌ را
قدرت خیال بافی،قدرت بزرگی است...ولی مثل همه ی قدرت های دیگر،ما باید آن را تصرف کنیم،نه اینکه اجازه بدهیم او ما را تصرف کند.تو خیال هایت را کمی زیادی جدی گرفتی.می دانم چه کار لذت بخشی است،ولی باید یاد بگیری که مرز بین واقعیت و خیال را گم نکنی.فقط در این صورت می توانی موقع سختی ها به دنیای زیبای خیال هایت پناه ببری.خود من،همیشه بعد از یکی دو سفر به جزیره ی خیال هایم راحت تر می توانم مشکلم را حل کنم.

از زیبایی های کتاب(کتاب ششم)

الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
معماری -به خصوص آن‌چه در تاریخ از آن می‌ماند- دیالوگ اندیشه با اراده و سرمایه است. معماری یک دوران تجسمی قوی از اندیشه است که جز با صرف سرمایه‌ها و اراده، ظهور پیدا نمی‌کند. وقتی از نابه‌سامانی آن حرف می‌زنیم و می‌دانیم سرمایه و اندیشه انباشت کم نداریم، ظاهرا باید سر اتهام را به اراده برآمده از قدرت برگردانیم. حالا این قدرت چه از نهاد حاکمه برآید و چه در بستر فرهنگی و عمومی شکل بگیرد.
این‌جاست که از تاریخ انقلاب اسلامی می‌شود پرسید که چه
چیزی که خیلی به چشمم میخوره 
قدرت کم زنهای ما در ایران هست...
به نظر من مهمترین اسلحه ی یک زن به عنوان قدرت "اعتماد به نفس" اون زن هست...
وقتی از قدرت حرف میزنم تو ذهنتون نیاد که ااا ، اونی که دکتره، اونی که مهندسه ، اونی که پولداره و ... قدرتمنده ! 
نه ! 
شما میتونی یک زن بی سواد و بی پول ؛ اما قدرتمند باشی و در مقابل میتونی یک زن پولدارو تحصیل کرده ی ضعیف باشی...
چطوری ؟ 
وقتی اعتماد به نفس داری، خودت رو باور داری ، تو قدرت داری ! دیگه کسی نمیتونه بهت ز
تمام درگیری انبیاء سرِ مسائل سیاسی بوده، نه سرِ برگزاری کلاس اخلاق!
سوره نحل/ آیه 36
وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِى کُلِّ أُمَّةٍ رَّسُولاً أَنِ اعْبُدُواْ اللَّهَ وَاجْتَنِبُواْ الطَّاغُوتَ...
ترجمه؛ وهمانا ما در میان هر اُمّتى پیامبرى را برانگیختیم (تا به مردم بگویند) که خدا را بپرستید و از طاغوت (و هر معبودى جز خدا) دورى نمایید.
نکته ها:
1- شاید 1400 سال است که برخی سعی کرده‌اند طوری از دین و رسول خدا(ص) برای ما حرف زده شود که وقتی نام پیامبر(ص) را می‌
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دونفر با هم حرف می زدند...یکی خدا و دیگری بنده. کلمات رد و بدل شده حکایت از مسلط بودن خدا و مرتبه بلند او داشت.
بنده گفت: خدایا هر چیز برای من سخت است برای تو راحت است... تو مسلطی ولی من در سلطه تو راحتم
خدا گفت: تو را برای خودم ساختم... مخلوق طاغوت شکن من... با اذن من مختصات قدرت را عوض کن.
طاغوت گفت: بی اذن من حق ایمان آوردن به خدا را نداشتی...
بنده گفت: خدا با آن همه قدرت مجبورم نکرد...تو ه
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «آمریکایی‌ها به خیال خودشان علیه سپاه و کشور نقشه میکشند، امّا آن که به سمت حضیض میرود، ترامپ و اشرار و احمقهای دُور و بَر نظام حاکمه‌ی آمریکا هستند. سپاه مجموعه ای مؤمن، آگاه، در راه نجات ایران و ایرانی و همه مستضعفان عالم از چنگالهای ظلم و استکبار است.» ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ و  ۱۳۷۷/۹/۲۶نوجوان خامنه‌ای براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، لوح «دست قدرت ملت» را منتشر می‌کند.

وقتی شروع به نوشتن کردم مثل نوزادی بودم که 
تازه از مادر متولد شده باشمقدرت ایستادن نداشتم از خودم نمیتونستم دفاع کنمقدرت تکلم هم حتی نداشتم به همه کلمات بد بین بودمبه ساختار جملات تردید داشتم قلمم با من اصلا دوست نبودکاغذ همیشه با من دوروئی میکردبه همه شعرها شک داشتمبه عشق شک داشتم و ...
بخاطر همین تخلص نارین یازان بمعناینویسنده کوچک برازنده من بود ولی من دختر خورشید و آتشم وسوختن از ازل تا ابد رویای من استمن مثل خورشید خواهم سوخت و از زیب
مسئله‌ی دیگر، مسئله‌ی پیشرفت علمی است. دنیای اسلام عقب ماند و تحت سلطه قرار گرفت به‌خاطر عقب‌ماندگی علمی. غرب بعد از آن‌که قرنهای متمادی عقب‌مانده بود و علوم را از مسلمانها فرا گرفت و کتابهای اسلامی برای آنها مرجع و مقدّمه و پلّکان عروج به سمت [پیشرفت] علمی بود، توانست از کشورهای اسلامی و دنیای اسلام ازلحاظ علم جلو بزند. این موجب شد که هم ثروت آنها افزایش پیدا کرد، هم قدرت نظامی‌شان افزایش پیدا کرد، هم قدرت سیاسی‌شان افزایش پیدا کرد، ه
کتاب درباره خدا : کتابی برای تقویت قدرت تفکر در کودکان پیرامون خداشناسی
کتاب درباره خدا : ناصر نادری، نشر مدرسه

معرفی:
دین اسلام دین تفکر است و به پرسش های انسان دقیق و کامل می‌دهد.فرزندان ما عموما اهل تفکر نیستند و می خواهند لقمه آماده در دهان فرو ببرند.این کتاب که به اصلی ترین مسأله یعنی شناخت خداوند می پردازد سعی دارد قدرت تفکر کودک را در نظام آفرینش به کار بیندازد و با دلایل عقلی و منطقی متناسب با فهم کودک را ارائه کند.تصاویر عروسکی و جذ
در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور: در بین این توقعات بی مورد [اروپاییها]، انگلیس خبیث دزدی دریایی میکند و کِشتی ما را میدزدد؛ جنایت میکنند و شکل قانونی به آن میدهند.جمهوری اسلامی و عناصر مؤمن نظام، این خباثتها را بی جواب نمیگذارند.۳/سر سفره اصحاب ثروت و قدرت تا میتوانیم حاضر نشویم. این موجب دور شدن از توده و عامه مردم است/ از رفتن سمت صاحبان قدرت و ثروت و کسانی که زبان چرب و نرم دارند پرهیز کنید. بعضی از این نودولتها که به ثروت رسیده اند و دنبال یک
چرا مهدویت و رسانه؟
⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟
اندیشه منجی گرایی، اندیشه ایست که با فطرت انسان گره خورده است. در زمان ما که نظریه ها و اندیشه ها به مقابله با هم برخاسته اند، اندیشه مهدویت شیعی که دارای ظرفیت و توانایی بالایی برای نجات و سعادت انسان است، مورد هجمه های سنگین و بی وقفه از سمت غرب و اندیشه های آن قرار گرفته است.
امروزه دشمن برای مقابله با اندیشه مهدویت، دیگر سراغ قدرت سخت نمی رود؛ بلکه راهکار مقابله را در قدرت نرم جستجو میکند. از ای

در حادثه کربلا با سه‌ نمونه شخصیت روبرو می‌شویم.اول: حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شود.تا آخر می‌‌ایستد.خودش و فرزندانش کشته می‌شوند.هزینه انتخابش را می‌‌دهد و به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهد.از آب می‌گذرد، از آبرو نه‌
دوم: یزید همه را تسلیم می‌خواهد.مخالف را تحمل نمی‌‌کند.سرِ حرفش می‌‌ایستد.نوه‌ پیغمبر را سر می‌‌ٔبرد.بی‌ آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد
سوم: عمرِ سعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم د
بنام خداوند بخشنده و مهربان
باسلام.

موتور گیربگس دار پلاستیکی،جزو موتور های قدرتی گیربگس دار، ارزان قیمت می باشد! که معمولا در طرح ها علمی ساده تر مورد استفاده قرار می گیرد.! موتور مورد استفاده ان ،نوع معمولی می باشد! منتها به دلیل اضافه کردن چرخ دنده ها! قدرت این موتور گیربگس دار افزایش پیدا کرده است! بطوری که می توان،جاهای که نیاز به قدرت (نه سرعت!) بیشتر است،از ان بیشتر استفاده کرد
به طور کلی و معمول، موتورهای الکتریکی گیربگس دار! هرچقدر س
بنام خداوند بخشنده و مهربان
باسلام.

موتور گیربگس دار پلاستیکی،جزو موتور های قدرتی گیربگس دار، ارزان قیمت می باشد! که معمولا در طرح ها علمی ساده تر مورد استفاده قرار می گیرد.! موتور مورد استفاده ان ،نوع معمولی می باشد! منتها به دلیل اضافه کردن چرخ دنده ها! قدرت این موتور گیربگس دار افزایش پیدا کرده است! بطوری که می توان،جاهای که نیاز به قدرت (نه سرعت!) بیشتر است،از ان بیشتر استفاده کرد
به طور کلی و معمول، موتورهای الکتریکی گیربگس دار! هرچقدر س
خب عزیزم معلومه که گاهی کم میاری، انرژی های منفی به سمتت هجوم میارن، ولی باید بخودت مسلط باشی. باید آهسته و پیوسته سبک زندگیت رو عوض کنی. هر چی باشه سی و چند سال با این افکار زندگی کردی پس نمی تونی چند روزه از دستشون رها بشی؛ پس بخودت مسلط باش، قدرت کنترل افکار و اخلاق خودت را داشته باشی. نباید عصبانی بشی، نباید اجازه بدی کسی کنترل رفتارت را بدست بگیره. 
من موفق میشم، من قدرت برترم، خدا در وجود من جریان داره، خدا پیشاپیش من گام بر می داره و مسیر
رای بررسی تهویه مطبوع خودرو، تمام دریچه‌های خروجی هوا در جلو و عقب خودرو را بررسی کرده و از مسدود نبودنش اطمینان حاصل کنید، به این منظور می‌تونید همۀ دریچه‌های تهویه مطبوع به غیر از یک دریچه را مسدود کرده و از صحت عملکرد هر کدام از دریچه‌ها مطمئن بشید. قدرت فن تهویه را در همۀ قدرت‌ها بررسی کنید و اون را روی بیشترین میزان قدرتش قرار بدید. اگه خودرو، سیستم کنترل دما داره، دمای خودرو را روی کمترین و بیشترین دمایی که امکان دستیابی بهش وجود د
زمانی که دیکتاتورها از دنیا‌ می‌روند، از میهن خویش بیرون‌ می‌روند، از قدرت کنار می‌روند، تازه می‌فهمند آن چه اصالت دارد قدرت نیست، ضعف بشر است. ضعف در فهم این واقعیت ساده که تو به تنهایی نه قدرت انجام هر کاری را داری و نه تا ابد قدرت داری. بعد از آن همه آدم‌‌کشی و وقت‌کشی تازه می‌فهمند نوار پا ندارد و بیگانگان در اعتراضات مردم دست ندارند. با رفتن دیکتاتورها عامل وحدت مردم یعنی مبارزه با دیکتاتور از بین‌ می‌رود و مردم در صفوف جداگانه پ
به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد که دروس قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت و دینامیک سیستم قدرت را در ترم جاری با اینجانب اخذ نموده اند می رساند، آخرین وضعیت ارزیابی پروژه دانشجویان به صورت جدول ذیل می باشد. دانشجویان می توانند نظرات و انتقادات خود پیرامون نمرات اعلام شده را در بخش نظرات همین مطلب درج نمایند تا بررسی و پاسخ داده شود.
ادامه مطلب
اگر حتی یک بار تبلیغات مربوط به ماشین های مختلف را دیده باشید، حتما عبارت «اسب بخار» هم به گوش شما خورده است. اما اسب بخار چیست؟ این مقیاس در واقع میزان قدرتی است که توسط موتور به منظور انجام کارهایی که برای آن طراحی شده است تولید می‌شود. اسب بخار یک واحد اندازه‌گیری خودساخته است که توسط جیمز وات و به منظور مقایسه تاثیر موتور بخار خودش با اسب هایی که در آن زمان مورد استفاده قرار می‌گرفت از آن استفاده کرد. هر اسب بخار برابر است با قدرت مورد ن
چرا مهدویت و رسانه؟

⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟

اندیشه منجی‌گرایی، اندیشه‌ایست که با فطرت انسان گره خورده است. در زمان ما که نظریه‌ها و اندیشه‌ها به مقابله با هم برخاسته‌اند، اندیشه مهدویت شیعی که دارای ظرفیت و توانایی بالایی برای نجات و سعادت انسان است، مورد هجمه‌های سنگین و بی‌وقفه از سمت غرب و اندیشه‌های آن قرار گرفته است.

امروزه دشمن برای مقابله با اندیشه مهدویت، دیگر سراغ قدرت سخت نمی‌‌رود؛ بلکه راهکار مقابله را در قدرت نرم جس
چرا مهدویت و رسانه؟

⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟

اندیشه منجی‌گرایی، اندیشه‌ایست که با فطرت انسان گره خورده است. در زمان ما که نظریه‌ها و اندیشه‌ها به مقابله با هم برخاسته‌اند، اندیشه مهدویت شیعی که دارای ظرفیت و توانایی بالایی برای نجات و سعادت انسان است، مورد هجمه‌های سنگین و بی‌وقفه از سمت غرب و اندیشه‌های آن قرار گرفته است.

امروزه دشمن برای مقابله با اندیشه مهدویت، دیگر سراغ قدرت سخت نمی‌‌رود؛ بلکه راهکار مقابله را در قدرت نرم جس
.
.
مختار: بن کامل صاحبان قدرت اغلب خودشان به خودشان خنجر میزنند
از خودم مثال میزنم تا باورش برایت ناگوار نباشد اگر روزی شنیدی امیر مختار به مختار خیانت کرده تعجب نکن!
+باور نمیکنم ابو اسحاق ایمان امیر ابگینه نیست بشکند از سنگ سخت تر است از الماس برنده تر
همیشه در برق نگاه امیر نفس اماره را ذلیل دیده ام
مختار: پس هنوز شیطان را خوب نشناخته ای رفیق
او مرا به لذت و قدرت وسوسه نمیکند میداند شیفته ی عدالتم ؛ نقاب عدالت خواهی به چهره زده امیر مختار ر
چرا مهدویت و رسانه؟

⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟

محیط بان شهید قدرت الله ساتیاروند فرزند: بکلر تاریخ تولد 1353/4/2محل زندگی: پلدختر روستای ولیعصر (عج)تاریخ شهادت: 1386/8/19محل شهادت: شوش گلزار شهید: گلزار شهدای ولیعصر (عج)
 زندگی نامه :محیط بان شهید قدرت الله ساتیاروندشهید قدرت ساتیاروندی در سال 1353 در خانواده ی مذهبی دیده به جهان گشود. و چهارساله بود پدر خود را از دست داد و مادر سرپرستی او و برادرانش و خواهرش را بر عهده گرفت و آنها را به نحوه احسن بزرگ کرد و تحویل جامعه اسلامی داد.شهید قدرت الله سا
آشنا: پسر خوبی ِ،معتقدِ
من:خب نمیگم بده، ولی اعتماد به نفس فوق العاده بالایی داره
آشنا: خب واقعا بالاست که خودشو خیلی قبول داره
من: درخت هر چه پربارتر،افتاده تر
آشنا: :))))
من: کلا آدمایی رو که خودشونو خیلی قبول دارن،خیلی قبول ندارم، منم داشتن ما آدما نشونه قدرت و قوتمون نیست،نشونه ضعفمونه،متاسفانه هرکسی اعتماد بیشتری به خودش داره، اعتقاد کمتری به درست بودن رفتار و گفتار بقیه خواهد داشت.
آشنا: چقدر کارت درسته
پ.ن:من حس میکنم،نمیگم کاملا درسته
محمود احمدی نژاد در مصاحبه ای که اخیرا انجام داده است خود را از همه مشکلات و نقاط سیاه عملکرد خود مبرا کرده و باکنار گذاشتن محافظه کاری های گذشته صراحتا انگشت اتهام را به سمت رهبری بلند کرده و از دخالت های او در اداره کشور گلایه کرده است.
امروز که شرایط اقتصادی ایران بسیار سخت شده است و مردم شدیدا تحت فشار هستند دولت حسن روحانی و طرفداران آن مرتبا ادعا می کنند که دولت تحت فشار است و ساختار های موازی ( که به آنها دولت با تفنگ، دولت سایه، دولت پا
  تاثیر شگرف کلمات بر زندگی:
کلمات از ارتعاش و صدا تشکیل شده‌اند و طبق قوانین فیزیک، این ارتعاشات است که واقعیت را می‌سازد، واقعیتی که ما را احاطه کرده است و جهان ما را می‌سازد. پس به راحتی می‌توان به این نتیجه رسید که کلمات، تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر زندگی ما دارند.
ادامه مطلب
سلام
کاش یه قرصی بود به نام قرص قدرت. اینطوری که هرکس میخورد قوی و محکم میشد جسمی و روحی.

این روزها به این نتیجه رسیدم که در این دنیا هیچ کاری ساده نیست و هیچ هدفی سهل الوصول نیست.

مثلا قوی بودن کار سختیه. اینکه همیشه سعی کنی ظاهرت را حفظ کنی، لبخند بزنی، آرام و خونسرد باشی و عصبانی نشی.
باید همیشه ظاهر خوبی داشته باشی، با صدای آروم و ملایم صحبت کنی و در کمال خونسردی سعی کنی به تنهایی همه مشکلات را حل کنی و ادامه بدی.

حتی اگه به شدت ناراحتی
بسم الله الرحمن الرحیم ./
پنجمین کتاب سال ۹۸ هم تموم شد :) کتابی که یکی دو ساعته میشه خوندش ! بعد از خوندن این کتاب فهمیدم چقدر انتخابم تو مسیر زندگی و هدفی که پیش رو دارم درسته و اطمینان پیدا کردم به راهم ! این کتاب مجموعه ای از سخنرانی های رهبری و امام خمینی (ره) درباره ی زن هست که به همت آقای پناهیان گردآوری شده ... . تو این کتاب ارزش و قدرت زن ها از نظر اسلام بیان شده و زن رو از نگاه کالا بودن بیرون آورده و قدرت روحی و معنوی زن رو به رخ تمام جهان میک
چند خط سکوت و چند صفحه‌ی سفید می‌گذارم بماند برای این شب‌ها که دیگر هیچ چیز از خدا نمی‌خواهم.
می‌گذارم بماند تا روز حسابش، نشانش بدهم و بگویم ببین! هیچ چیز از تو دیگر نخواستم. آخر مگر چندبار باید خواست؟ چند بار باید نشود تا دیگری امیدی به شدن نداشته باشی؟
کفر است؟
من در شب قدرت کفر می‌ورزم!
امیدم را از تو برداشته‌ام. دیگر هیچ شدنی نمی‌خواهم! دیگر نمی‌خواهم به خواسته‌هایم رسیدگی کنی. بگذار همه چیز همین‌گونه پیش برود. 
من دیگر امیدی ندارم
ضمیر ناخودآگاه چیست؟
ضمیرناخودآگاه بخشی از مغز است که در تمامی اوقات شبانه روز و بدون وقفه فعال است اما ما اساسا متوجه آن نمی شویم. ضمیر ناخودآگاه اطلاعات انبوهی که در معرضش قرار می گیریم را نگه می دارد و مغز آن را در وضعیت ناخودآگاه ذهن، پردازش می کند. این بخش از مغز، کسانی که می دانند چگونه از آن استفاده دقیق و در مسیری مثبت انجام دهند را به شگفتی می اندازد. از قدرت ضمیر ناخودآگاه برای ایجاد تغییر در زندگی خود، غافل نباشید
دست پنهان
با وجود
اگر "قدرت گزینه های پیش فرض " رو نخوندی حتما بهت توصیه میکنم اول اونو بخونی ولی خب ؛
اما من چرا اینو بیان کردم ؟
به نظر من از  قدرت گزینه های پیش فرض میتونیم برای غلبه بر تنبلی استفاده کنیم !
چطور ؟
یه سوال .. وقتی که حست بد میشه یا خسته ای یا نمیدونی چیکار کنی یا بیکاری یا وقتت زیاده چیکار میکنی ؟
خیلیاتون خودتون رو با چیزای دم دستی سر گرم میکنید و اکثرا همه ی ما گوشی مون کنارمونه و خب این یعنی میریم توی اینستاگرام و تلگرام ..
در واقع در همین که میر
اگر "قدرت گزینه های پیش فرض " رو نخوندی حتما بهت توصیه میکنم اول اونو بخونی ولی خب ؛
اما من چرا اینو بیان کردم ؟
به نظر من از  قدرت گزینه های پیش فرض میتونیم برای غلبه بر تنبلی استفاده کنیم !
چطور ؟
یه سوال .. وقتی که حست بد میشه یا خسته ای یا نمیدونی چیکار کنی یا بیکاری یا وقتت زیاده چیکار میکنی ؟
خیلیاتون خودتون رو با چیزای دم دستی سر گرم میکنید و اکثرا همه ی ما گوشی مون کنارمونه و خب این یعنی میریم توی اینستاگرام و تلگرام ..
در واقع در همین که میر
مدتی هست که صادرات محصولات رو شروع کردیم. 
انتظاری که از بازار خارح از کشور داشتیم بالاتر از حد تصورمون بود.. کمی جا انداختن یک محصول جدید در بازار سخت هست اما لذت بخشه. 
چیزی که اینجا من رو ناراحت میکنه اینه که:
این محصول داخل ایران هم هست بگذیم از اینکه بسیاری از ایرانیا  کلا هر چیزی خارجیش رو قبول دارند و حتی اّب معدنی هم میگن بریم برند خارجی بخریم، اما 
ناراحتم از اینکه اونایی که دوست دارند این محصولات رو بخرند و استفاده کنند بسیاری شون قد
به نام خدای شنهای طبس

به نام خدای شنهای طبسژنرال ایزنهاور (رئیس جمهور آمریکا 1952) :گمان
نمی‌کنم منطقه‌ای مهم‌تر از ایران روی نقشه جغرافیایی جهان وجود داشته
باشد؛ ایران؛ دارای نفت است و هم در چهار راه جهان واقع شده‌است [حایل میان
قدرت‌های مطرح]... اگر روزگاری ایران و شوروی با هم کنار آیند، کره زمین
جای امنی برای غرب (کشورهای عضو ناتو) نخواهد بود. همچنین نباید وضعیتی پیش
آید که ایران به گذشته دور خود بازگردد و یک قدرت نظامی شود. وای به وقتی
به عنوان یک جوان فکر میکنم بعضی چیزها به آدم حس قدرت میده. مثلا یکیش تعداد افرادی که بهت ابراز علاقه میکنن و پیشنهاد ازدواج یا رابطه ی عاطفی میدن. حداقل اینکه به من یکی حس قدرت میده. چراییش رو نمیدونم. طبیعیه این حس یا مشکل از منه هم باز نمیدونم. 
این وسط یه چیزی ولی برام در مورد خودم خیلی عجیبه. و اون اینه که با تقریب خوبی در مورد همون انگشت شمار افرادی که درباره من تلاشی کردن، باید همشون رو مستقیما به رواندرمانگر  معرفی میکردم. اینکه چرا افرا
معنی اسم ها
نامگذاری اسم فرزند بر اساس معنی آن
معانی نام کودک می تواند به یک کیفیت شخصی مانند قدرت یا ویژگی طبیعت مانند آب یا ممکن است مربوط به یک کیفیت معنوی تر، مانند عشق یا خدا باشد.
لیست های موجود در وبلاگ پرشین نام http://persianname.blog.ir/، نام های کودک را با معانی مشابه برای شما قرار می دهد.
اسم های با معنی قدرت، زیبایی، آتش، آب، گل و ...
شما نام های بچه هایی را پیدا خواهید کرد که معنی قدرت می دهند و بیشتر مناسب اسم پسر هستند
و نام هایی با معنی زیبا ه
از اساس بیلبورد یا به ترجمه این روزها دیوارنگاره یک مدیای از بالا به پایین است و کمتر به درد ارائه اثر هنری خصوصا از نوع مردمی و فرهنگی آن می‌خورد؛ خصوصا وقتی بنا بر ساختن باشد.
فریاد از بالا به پایین فریاد قدرت است بر سر مردم. قرائت قدرت است از فرهنگ، از اقتصاد، از هنر...
قدرت معمولا در جهان معاصر قدرت پول است؛ قدرت سرمایه! و احتمالا تنها در واحه‌ای چون جمهوری اسلامی ایران در دل برهوت انسانیت مدرن، رقیبی چون حاکمیت و ایدئولوژی حاکمه برا
رمان های جورج اورول، نماد تسلط قدرتی حبس
محور، نگو، نبین و نکن و امثالهم است: قدرت فاشیستی که اساس آن بر «کنترل میل»
است. اما در «دنیای قشنگ نو» آلدوس هاکسلی، قدرت و سلطه، مولد و بر اساس «بروز میل»
عمل می کند: بگو، ببین، انجام بده؛ دومی نماد قدرت نئولیبرالی است بدین دلیل ما
دچار حجم غیرقابل تصوری از فعالیت کاذب بدرد نخور هستیم.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تناسلی جشنواره ادبی وهنری حماسه ی مجنون وبلاگ شرکت طیور پروران میهن مرکز علمی آزاد پسرانه دکتر چمران شهرستان نکا با رویکرد پژوهشی معتبرترین راه های کسب درآمد نوین اینترنتی دیزل ژنراتور دانلود رایگان گلچین بهترین ها تعمیر دستگاه تصفیه آب در شیراز مرچـندایزیــنگ؛ هنر طراحی و چیدمان فروشگاهی وبلاگ معرفت الله